Покриття

Домонет надає безлімітний домашний Інтернет в квартири та приватні будинки. Оберіть свій тип будинку та населенний пункт, щоб перевірити покриття.

Позначення на карті покриття мережі:

mapIcon

Підключено - будинок вже підключено до послуг і Ви вже можете замовити підключення.

mapIconBlue

У процесі підключення - будинок у процесі підключення, залишайте заявку і Ви дізнаєтесь одним із перших про підключення будинку.

mapIconBlue

Немає технічної можливості - будинок вже опрацьовувався, але не підключено по причні адміністративних питаннь з обслуговуючою компанією. Залишайте попередню заявку і ми відновимо переговори для проведення робіт з підключення будинку.

На карті відзначені області районів і мікрорайонів, де вже прокладено оптоволоконна мережа Домонет. У зеленій і помаранчевої зоні діють тарифи з розділу "Ціни". Якщо Ваш приватний будинок знаходиться в обраній області або поруч - сміливо залишайте заявку. Якщо Ваш приватний будинок не знаходиться в або поруч зазначених областей, технічну можливість включення необхідно перевірити індивідуально через абонентський відділ, поставте мітку на карті і залиште заявку, ми перевіримо технічну можливість в будь-якому випадку.

arrowUp